Jakszef.pl

Blog kulinarny

Catering z dostawą do domu

catering

Oferta cateringu

Jeśli cenisz sobie spożywanie pełnowartościowych, świeżych, zbilansowanych i relatywnie tanich posiłków, to ta propozycja jest stworzona właśnie dla Ciebie. Ich skład ustalają dietetycy posiadający odpowiednie wykształcenie i duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dostosowuje się je do Twoich indywidualnych upodobań i preferencji. Możesz mieć pewność, że wszystkie dostarczone dania będą smaczne, sporządzone tylko ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Zapewnia się w ten sposób odpowiednią ilość składników odżywczych z optymalną ilością tłuszczów, białek i węglowodanów. Wszystkie dania są pięknie podane, z dużą ilością warzyw i owoców. Polecane dla mieszkańców miasta Poznań.

Gotowe dania można zamówić z dostawą do domu, pracy, a także w każde inne miejsce, w którym aktualnie będziesz przebywał. Proponowane są również obsługi cateringowe konferencji, spotkań dyplomatycznych czy targów. Można też zamówić gotowe dania na uroczystości urodzinowe, komunijne, chrzciny czy spotkania prywatne. Wszystkie szczegóły należy wcześniej ustalić z firmą oferującą catering.

Zalety cateringu

Przede wszystkim nie musisz już martwić się o codzienne zakupy i przyrządzanie posiłków w domu. Zyskujesz przy tym dużo wolnego czasu, który możesz spożytkować na inne ważne sprawy. Catering Poznań chętnie wyręczy Cię w tych czynnościach, zapewniając codzienne punktualne dostawy posiłków pod Twoje drzwi. Możesz codziennie, o ustalonej godzinie, zamawiać inne dania, oczywiście ustalane indywidualnie. Unikniesz w ten sposób nudy i monotonii w żywieniu. Po posiłku odpada Ci konieczność zmywania.

Półprodukty, które wykorzystuje się do sporządzania posiłków, zamawiane są codziennie, nie robi się zapasów. Możesz być pewien, że posiłki będą świeże i pełnowartościowe. Zakupy dokonuje się tylko u sprawdzonych sprzedawców.

Rodzaje cateringu

Catering uwzględnia indywidualne potrzeby żywieniowe w zależności od własnych potrzeb i upodobań. Proponuje się dania dla osób, które mogą spożywać bardziej treściwe posiłki, a także dla tych, którzy muszą się liczyć z każdą spożywaną kalorią. Inny zestaw zasugeruje się aktywnemu sportowcowi czy osobie ciężko pracującej fizycznie. Co innego wybierzemy dla dzieci i osób starszych. Można też wykluczyć z posiłku poszczególne produkty, których nie chcemy, lub nie możemy spożywać. Wszystkie szczegóły ustala się indywidualnie, dbając o zadowolenie Klienta z każdego dostarczonego posiłku.

Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretne danie, istnieje możliwość zamówienia próbnego zestawu. Pomoże to z pewnością rozwiać wszelkie wątpliwości i uchroni przed niedomówieniami.