Jakszef.pl

Blog kulinarny

Garnki firmy Gerlach – jakość i wygoda

garnki gerlach

Kuchnia to niezaprzeczalnie wyjątkowe miejsce w każdym domu. Czy jest na świecie ktoś, kto wyobraża sobie to pomieszczenie bez garnków, patelni czy sztućców? Chyba nie. Przedmioty te stanowią podstawę działania praktycznie każdej kuchni, w której powstają przepyszne potrawy. Niejedno gotowanie umilą z pewnością wygodne oraz wykonane z wysokiej jakości tworzywa akcesoria kuchenne. Niezwykle istotne jest także ich bezpieczeństwo dla zdrowia. Wszystkie te cechy charakteryzują produkty firmy Gerlach, które warto poznać nieco bliżej.  

Bogate doświadczenie i najwyższa jakość 

Firma Gerlach od wielu już lat jest synonimem solidności, precyzji oraz zdrowia i stylu. Gerlach to marka sama w sobie. Bogate doświadczenie w produkcji najwyższej jakości akcesoriów kuchennych, czynią ją jednym z niezaprzeczalnych liderów na rynku. Produkty te cieszą się ogromnym powodzeniem wśród szerokiego grona klientów już od przeszło 250 lat. Produkty firmy Gerlach – patelnie, szybkowary, noże kuchenne czy sztućce, a także inne kuchenne niezbędniki wykonywane są jedynie z bezpiecznych materiałów, które poddawane są obróbce z wykorzystaniem wyłącznie najnowszych technologii. Garnki Gerlach wolne są od szkodliwych dla zdrowia substancji. takich jak PFOA, ołów, czy kadm. W ofercie występują zarówno pojedynczo, jak również w wieloelementowych zestawach, z akcesoriami o różnych pojemnościach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada. 

Wygoda użytkowania

Użytkownicy produktów Gerlach podkreślają również ich wygodę – doskonale wyprofilowane uchwyty oraz ergonomiczne kształty, które wpływają na wysoką funkcjonalność. W bogatej ofercie znaleźć można między innymi naczynia dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek – w tym indukcyjnych oraz mikrofalowych. Wszystkie produkty cechuje praktyczność, uniwersalność oraz kompaktowość. Dodatkowo wybrane modele garnków i sztućców można myć w zmywarce. Dodatkowym atutem artykułów kuchennych marki Gerlach jest również ich niezwykle efektowne i stylowe wykończenie, które idealnie koresponduje z najwyższą jakością wykonania. 

Asortyment dla każdego

Produkty marki Gerlach idealnie sprawdzają się zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnej gastronomii – doceniane są nawet przez najbardziej wymagających szefów kuchni. Zróżnicowanie zestawów, w jakich oferowane są garnki, patelnie, noże kuchenne czy sztućce sprawia, że każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Wysoka jakość kuchennych wyrobów oraz wygoda i bezpieczeństwo ich użytkowania idą w parze z atrakcyjną ceną.