Jakszef.pl

Blog kulinarny

Dlaczego warto wybierać pizzerię Francesco’s Pizza w Kołobrzegu?

pizzeria

Jednym z ulubionych posiłków Polaków jest pizza. Nie ma co ukrywać – jest ona bardzo pyszna, można ją zjeść zarówno w lokalu czy na obiad, czy na kolację, jak i w domu oraz świetnie sprawdzi się na imprezach. Zapewne każdy z nas jadł ją już wiele razy i są osoby, które mają swoją ulubioną, ale jednak warto wiedzieć co nieco w przypadku, gdy chcesz odwiedzić Kołobrzeg. Postanowiliśmy przybliżyć zalety pizzerii Francesco’s Pizza. My już o nich wiemy dużo, ale jeżeli ty jeszcze nie, to nie masz wyboru – musisz przeczytać nasz tekst!

Prawdziwie włoskie receptury

Francesco’s Pizza to z pewnością jedna z najlepszych pizzeria Kołobrzeg. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim to, że autentycznie korzysta z włoskich receptur i nie są to tylko puste slogany, jak ma to miejsce w sporej części pizzerii. Często dla niektórych miejsc, są to tylko hasła reklamowe mająca przyciągnąć klientów, natomiast nie mają one żadnego pokrycia w rzeczywistości. Pizze, które są wypiekane w pizzerii są oparte na sprawdzonych przepisach, które do dnia dzisiejszego stosuje się w stolicy pizzy, aby każda z nich wręcz rozpływała się w ustach. W każdą z wytworzonych pizz we Francesco’s Pizza jest włożony ogrom pracy.

Świeże i wyselekcjonowane składniki

Zdarzają się niestety pizzerie, które są (lekko mówiąc) na bakier ze świeżością składników. Przeważnie chodzi o aspekty ekonomiczne, ale jednak pizzeria jaką jest Francesco’s Pizza ma swoich sprawdzonych dostawców, którzy nie dość, że posiadają swoje naturalne produkty, to w dodatku pizza pachnie i smakuje wyjątkowo, właśnie m.in. dzięki takim składnikom. Ważnym aspektem wyróżniającym pizzerię jest ciągła chęć rozwoju i dopasowywanie produktów do oczekiwań klientów. Każdy ze składników jest dokładnie wyselekcjonowany, aby nawet minimalny detal jej nie popsuł – pracownicy pizzerii robią wszystko co w ich mocy, aby każda z pizz wiernie odzwierciedlała włoski klimat.

Bogate menu

Jednym z większych plusów Francesco’s Pizza jest bardzo bogata oferta pizz. Na chwilę obecną jest ich ponad 31, w dwóch wielkościach: 30 cm i 45 cm. Dodatkowo można zjeść przepyszne sałatki, jak również dołożyć swoje ulubione składniki do pizzy czy też spróbować jednego z pysznego sosów, które oferuje pizzeria Kołobrzeg. Nie można zapomnieć o promocji w postaci 20% na każde zamówienie złożone przez godziną 14. Oczywiście istnieje możliwość na dowóz, jak również wybrać się z bliskimi i zjeść pyszną pizzę w lokalu. Pizzeria jest otwarta codziennie od godziny 12:00 do 24:00.